קומפיוטסט מערב ראשון לציון: 03-9522555

קומפיוטסט מזרח ראשון לציון: 03-9661958

שירותי המכון

בדיקת רכב לפני קנייה

כל קונה רכב פוטנציאלי, וכן חברות ציבוריות או ממשלתיות אשר עוסקות בקנייה ובמכירה של כלי רכב, מביאים את הרכב לקומפיוטסט למטרות בדיקה ואבחון.
הרכב נבדק באמצעות עובדים מיומנים, בעלי תעודות והכשרה מקצועית מתאימה.
הציוד החדשני, מהטובים ביותר בעולם, הבוחן מבצע בדיקה של כל המערכות המכניות ברכב וכמו כן בודק האם הרכב עבר תאונה.

הבדיקה אמינה במיוחד, יעילה מאוד ונעשית בפרק זמן קצר. בתום הבדיקה המכון מנפיק דוח בדיקה כתוב, בליווי הסבר אינפורמטיבי למזמין הבדיקה.
אמינות הבדיקה היא בראש סדר העדיפויות, והשירות שמקבל הלקוח מהיר, אמין ומלווה בהדרכה אישית.

רוצים לדעת עוד? קבלו מספר טיפים חשובים לפני בדיקת רכב:

• מי בעל הרכב? האם מי שמוכר לכם הוא בן אדם פרטי או סוחר רכב?
אמנם גם לסוחרי רכב יש רכבים במצב טוב, אך תמיד יש לזכור שמולכם עומד אדם אשר המיומנות שלו בתחום גבוהה יותר ועליכם להקפיד אף יותר ולבצע בדיקה חיצונית לרכב.
כמו כן, אל תסכימו לרכוש בשום פנים ואופן מאדם שלא רשום ברישיון הרכב ומציג לכם ת.ז עם שמו התואם לרישיון.

• היסטורית בעלות הרכב:
בדקו היטב גם ברישיון הרכב וגם במאגרים הממוחשבים, כמה ידיים החליף הרכב המדובר, מי היו הבעלים הקודמים, השכרה, החכרה או רק בידיים פרטיות? רכב שעבר מספר ידיים רב צריך להדליק אצלכם נורה אדומה!

• היסטוריית טיפולים לרכב: במידה ומדובר ברכב חדש יחסית (עד 4 שנים לפחות) ניתן בקלות לקבל היסטוריית טיפולים במוסך היבואן/מורשה – לאחר עיון במסמכים תוכל לקבל מידע רב ואמיתי אודות מצב הרכב.

• קילומטראז' – היום רכבים רבים עוברים קילומטרים רבים ללא שום בעיה, אך יש לבדוק שמספר הקילומטרים מתאים יחסית לשנת הייצור, הבעלות וסוג הנהיגה שבוצע ברכב.

• עיקול ושעבוד הרכב – היום תופעה זו ניתנת לבדיקה בקלות רבה, לפני הקניה חשוב לבדוק במשרד הרישוי האם אין עיקולים או שעבודים רשומים על הרכב.

מבין לקוחותינו